Компанія ТіСО (Україна) вже більше 20 років є виробником протипожежних дверей, воріт, турнікетів, болардів і гідравлічних блокираторів доріг.

Ми постачаємо нашим  замовникам в Україні та за її межами:

- металеві протипожежні двері з межею вогнестійкості 60 і 120 хвилин;

- протипожежні ворота з межею вогнестійкості 60 і 120 хвилин;

- скляні інтер'єрні двері і перегородки з межею вогнестійкості 30 і 60 хвилин.

Вся продукція виготовляється на власному виробництві і відповідає міжнародним стандартам якості. Ми є єдиним українським виробником протипожежних дверей, чия продукція  пройшла процедуру сертифікації і отримала всесвітньо визнані сертифікати UL (за стандартом UL-10B) і Fires (за стандартом STN EN 16034 2015).

Багато років наша компанія є постачальником систем фізичного захисту на українські АЕС. З 2002 року наші турнікети і система контролю та управління  доступом STERN встановлюється і використовується на українських атомних електростанціях, в тому числі на Запорізькій АЕС, найбільшій в Європі.

Рівень вимог до безпеки таких стратегічних об'єктів, як атомні електростанції, гарантує найвищу якість та функціональність нашого обладнання і програмного забезпечення, так як вимоги українських та міжнародних регуляторних органів з безпеки АЕС - найвищі в області контролю доступу (навіть вище, ніж на військових об'єктах).

Ми є компанією-експортером, чия продукція поставляється в більш ніж 50 країн світу.

Також наша продукція успішно функціонує на об'єктах: стратегічні, військові та промислові об'єкти, державні та адміністративні будівлі, вокзали, стадіони, навчальні заклади, виставкові центри, магазини, спортивні та рекреаційні зони, готелі, торгові, офісні і бізнес центри, банки.

Висока якість, підтверджена тривалою експлуатацією, елегантний зовнішній вигляд і доступна вартість - ось сильні сторони нашої продукції, які забезпечують нам безперервне зростання протягом вже двох десятиріч.


Відповідальність та енергоефективність

Як соціально відповідальна компанія, ми строго контролюємо вплив власного виробництва на навколишнє середовище. На шляху до безвідходного виробництва ми сортуємо і переробляємо відходи.

Також, ми постійно працюємо над поліпшенням енергоефективності нашої продукції. У наших турнікетах впроваджені спеціальні режими «очікування» і зниженого енергоспоживання. Завдяки цьому, досягається економія витрат на роботу і обслуговування обладнання.


Конструкторське бюро

Конструкторське бюро дозволяє врахувати будь-які вимоги замовника, при цьому не відстаючи за термінами виробництва і поставки.


Матеріали

У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали від надійних постачальників (метал, дерево, скло). Завдяки цьому, клієнти можуть бути впевнені у високій якості, як деталей, так і всієї продукції в цілому.


Виробництво

Наш завод розташований на площі 16 000 квадратних метрів. Ми маємо виробничі ділянки обробки металу, скла, складальний цех і інші необхідні виробничі потужності. Наше ефективне і продумане виробництво гарантує вигідні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Виробництво
Виробництво
Виробництво

Виробнича потужність заводу складає 5000 дверей в місяць.

Використовується велика кількість високотехнологічного обладнання для обробки всіх видів металу, скла і дерева. У 2012 році були придбані два сучасних і унікальних лазерних металорізальних верстати, які здатні виконати різку металу з точністю до 0.1 мм.

Політика нашої компанії полягає в постійному вдосконаленні та оновленні обладнання. Завдяки цьому прискорюється і поліпшується якість виробленої продукції.

Таким чином, ми зберігаємо конкурентоспроможність на світовому ринку і щороку покращуємо свої позиції на ньому.

 

Продажі

Завдяки складській програмі ми гарантуємо наявність і поставку популярних моделей і деталей до них в найкоротші терміни.

Гнучка цінова політика забезпечує індивідуальне і найвигідніше ціноутворення для кожного клієнта.

Самостійна реалізація всіх стадій розробки, виготовлення і реалізації нашої продукції дозволяє нам пропонувати одні з кращих цін на світовому ринку.

 

Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Надається гарантія від 1 до 10 років на весь асортимент нашої продукції.

Ми надаємо гарантійний сервіс нашим клієнтам, і так само консультаційні послуги  нашого обладнання.

 

Виставки

Надійність нашої компанії, як довготривалого партнера, підтверджується в історії участі в міжнародних виставках: IFSEC, Бірмінгем, Великобританія - c 2006 року; Безпека, Київ, Україна - з 1995 року; INTERSEC, Дубай, Об'єднані Арабські Емірати - з 2012 року.

  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.