1 2

 

Без перебільшення, група компаній "Тісо" була єдиним учасником, з настільки широко представленим портфоліо продуктів у сфері фізичної безпеки: турнікети, дорожні блокиратори, протипожежні двері. Цей факт, а також статус Європейського виробника, викликав значний інтерес до нашого стенду. Більшість відвідувачів були здивовані тим фактом, що всі продукти, вироблені в Україні, а ціни при цьому є конкурентними навіть для Китайського ринку. Ми ще раз мали змогу переконатися, що якість є пріоритетом №1 серед інших конкурентних переваг, а це робить групу компаній " Тісо партнером №1 у сфері ринку безпеки.

Тисячі відвідувачів і гостей з усіх куточків світу були приємно здивовані функціональністю і цікавими дизайнерськими рішеннями реалізованими в турнікетах, хвіртках і дорожніх блокираторах.

Нижче Ви можете ознайомитися з асортиментом продукції, яку ми представляли на виставці. Для більш докладної інформації про продукцію звертайтеся до наших менеджерів

 
 
 
 

Не пропустіть можливість відвідати наш стенд на наступній виставці Intersec, яка буде проходити в Дубаї, ОАЕ в січні 2016 року.

З повагою,
команда Тісо.

 
  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.