Всі ці слова – кращий опис для Тісо на виставці Intersec 2015, і для всієї виставки загалом.

На виставці були представлені 1,237 компаній і її відвідали більше 25,000 відвідувачів з 131 країни світу, що дозволило стати Intersec 2015 найбільшою міжнародною виставкою з безпеки у всьому світі.

Ми в четвертий раз беремо участь у виставці в Дубаї і на цей раз ми приїхали з самим великим стендом за всю нашу «Intersec-історію». Це дозволило нам представити практично весь асортимент нашої продукції. З гордістю можемо заявити, що тільки ми представили всі можливі типи турнікетів (оптичні, триподи, роторні, турнікети-хвіртки, повнозростові) і системи блокування проїздів (дорожні блокиратори, лежачі поліцейські, вбивці шин і боларди). І, безумовно, протипожежні двері.

Продумані та зручні у використанні продукти Тісо привернули увагу величезної кількості перспективних клієнтів, а також кінцевих користувачів, які шукали надійні та вигідні рішення. Відвідувачі нашого стенду були вражені гарним дизайном з першого погляду. Вражаюча функція «шлюзу» в повнозростовому турнікеті вразила десятки відвідувачів своєю простотою і високою функціональністю. Жорсткість правил і стандартів з охорони та безпеки об'єктів, прийнятих у багатьох країнах, довело, що в майбутні роки застосування засобів фізичної безпеки буде швидко зростати. Беручи активну участь у виставках по всьому світу, група компаній TISO довела свою надійність як постачальника турнікетів і систем захисту від несанкціонованого доступу на світовий ринок.

Це було відмінне початок 2015 року, і ми сподіваємося, що зможемо домогтися відмінних результатів у цьому році, будуючи бізнес і зростати з Вами, дорогі наші Партнери!

Нижче ви можете переглянути фотографії з виставки та дізнатися детальну інформацію про наші продукти.

Freeway turnstiles, Intersec 2015

Tripod turnstiles and Gate, Intersec 2015

Новий болард з вбудованою гідравлічної станцією і модернізований Speed Bump!

  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.