Минув вересень поповнив історію досягнень компанії Тісо дуже важливою подією – участю у виставці Security Essen. Це подія, яка відбувається раз на два роки, успішно пройшло в Ессені, Німеччина з 23 по 26 вересня.

Наш стенд був одним з найбільших з такою продукцією, завдяки чому ми мали чудову можливість представити весь асортимент нашої продукції включаючи турнікети, пристрої блокування проїздів та протипожежні двері.

Відвідувачі з усього світу були дійсно вражені рівнем нашої продукції: сучасний дизайн, висока якість, плавна робота, цікаві конструкторські рішення.

Наша компанія представила нові продукти, такі як хвіртка з високим склом; турнікет Speedblade з шириною проходу 900 мм для проїзду інвалідного візка; турнікет Sweeper з високим склом. ми підготували безліч поліпшень вже добре відомих моделях. Відтепер, ми з гордістю можемо стверджувати, що крім разючої надійності, наші повнозростові турнікети серії Sesame тепер і самі економічні при доставці турнікети такого типу на ринку. Завдяки спеціальній конструкції, яка може бути повністю розібрана (але, при цьому, зберігаючи легкість збірки), упаковка такого серйозного повнозростового турнікета тепер займає неймовірно маленький об'єм.

Як завжди, наші пристрою блокування доріг залучили багато поглядів і уваги відвідувачів. Вони були вражені серйозними характеристиками і функціоналом нашої продукції і дуже вигідною ціною на неї.

Також, вперше, ми представили нашу нову розробку – автоматичну паркувальну систему. Це дуже цікаве програмне забезпечення з безліччю гнучких налаштувань і спеціальних функцій. Ви зможете дізнатись більше про цю систему тут.

Не залишилися без інтересу відвідувачів і протипожежні двері нашого виробництва. Ми показали різні модифікації наших дверей з різними типами порогів, склінням і МДФ-накладкою. Дуже хороша ціна і висока якість наших протипожежних дверей забезпечило нам багато нових бізнес-контактів і домовленостей.

Ми щиро вдячні всім відвідувачам нашого стенду, і сподіваємося, що побачимо Вас в числі наших клієнтів в самий найближчий час, а з існуючими клієнтами продовжимо взаємовигідну співпрацю!

Щиро Ваша, команда Тісо.

  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.