16-18 червня 2015 року відбулася чергова виставка IFSEC (Лондон, Великобританія). І вже традиційно компанія TiSO була представлена на цій виставці поряд з іншими провідними світовими виробниками засобів технічної безпеки.

2

Вперше на нашому стенді була представлена спеціальна система для аеропортів, яка дозволяє самостійно пройти реєстрацію на рейс або паспортний (міграційний) контроль при наявності біометричного паспорта. Цей турнікет може бути реалізований виходячи з побажань замовника: високі або низькі стулки можуть бути встановлені в будь-якому порядку, а спеціально передбачене простір в корпусі турнікета дозволяє встановити будь-яке додаткове обладнання.

На нашому стенді ми демонстрували другий етап ідентифікації за допомогою розпізнавання обличчя, але вибір пристроїв розпізнавання завжди залишається за замовником.

Інше обладнання також не залишилося без уваги відвідувачів нашого стенду:

Туринкет Sweeper

Оновлені турнікети-триподи Twix і Centurion

Наша нова модель – турнікет Bastion.

турнікет Повнозростовий Sesame з гарантією якості на 20 000 000 проходів.

Система автоматичного паркінгу

Дорожній блокиратор Speed Bump з вбудованою гідростанцію і захисної шторою (з можливістю монтажу на дорожнє полотно).

Противотаранний блокиратор класу К4 з зовнішньої гідростанцією, а також гідроакумулятором для екстреного підйому і автономної роботи.

Паркувальний болард з вбудованою гідростанцію і датчиком тиску.

Дуже важливе місце на нашому стенді зайняли вогнестійкі двері власного виробництва, які в минулому місяці успішно пройшли сертифікаційні випробування в лабораторії UL.

TiSO – надійний європейський виробник з гарантією кращої ціни!

  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.