протипожежні двері в торговому центрі


Протипожежні двері — це конструкції, що забезпечують безпеку при пожежі на шляхах евакуації. Місцями їх встановлення є сходи, ліфтові шахти, входи в житлові приміщення, місця загального користування, вихідні евакуації.

Перші вогнестійкі двері в Україні відрізнялися великою вагою та складним будівництвом. Полотна виробляли шляхом зварювання листів металу товщиною 1,5-2 мм та металевої труби з додаванням гіпсокартону. Такі вироби мали недовгий термін експлуатації та були занадто громіздкі.

Технічний прогрес дозволив виробити протипожежні двері нового покоління - легкі, прості, з застосуванням високотехнологічних матеріалів і в короткі терміни.

Сучасні протипожежні двері не є лише перешкодою для розповсюдження вогню, але й вдало гармонізують з дизайнерськими житловими приміщеннями, торговими комплексами, спортивними центрами, магазинами, атомними станціями, аеропортами, виробничими цехами та інше.

Протипожежні двері виробництва компанії TiSO можуть підтримувати розповсюдження вогню до 120 хвилин. Тому відрізняються такі межі вогнестійкості як:

 • не нижче 60 хвилин (ЕІ60)
 • не нижче 90 хвилин (ЕІ90)
 • не нижче 120 хвилин (ЕІ120).
протипожежні двері антипаніка


Двері металеві протипожежні компанії TiSO, в тому числі EI60, виробляють по міжнародним стандартам, технічні умови ТУ В.2.6-28.1-32421280-001: 2008 і Регламент робіт, які відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.6-77: 2009 і ДСТУ ISO 9001 : 2009 (ISO 9001: 2008), мають технічний паспорт та сертифікати відповідності.

Компанія TiSO пропонує вогнестійкі металеві двері з оцинкованого металу (вхідні квартирні з МДФ накладки та технічні двері).

Конструкція протипожежних дверей TiSO

Дверна коробка виготовлена ​​з гнутого оцинкованого профілю товщиною 2 мм. У нижній частині вбудований посилений поріг, який, згідно з європейськими стандартами, можна демонтувати, при необхідності. Коробка оснащена стрічкою, яка всмоктується під час пожежі, і подвійним контур резинового ущільнення, має монтажні отвори й власні анкерні пластини.

Дверне полотно виготовлене з двох листів гарячого цинкування, товщиною від 0,6 мм, що гарантує ідеальні геометричні параметри та високі експлуатаційні характеристики. Внутрішня полотняна мінеральна плита щільністю не менше 140 кг/м3, яка дозволяє конструкції не пропускати вогонь, надає дверям звукоізоляцію та зберігає тепло в приміщеннях.

Двері обладнанні протипожежною фурнітурою, ручкою-антипаніки та доводчиком, а петлі з 3D регулюванням дозволяють регулювати полотно в процесі експлуатації.

Металеві поверхні дверей, для встановлення в приміщеннях, готуються до покраски відповідно ДСТУ 9.402 і покриті порошковою краскою в обробці «Шагрін», у відповідності ДСТУ 9.410.

конструкція протипожежної двері

Переваги співробітництва з компанією TiSO:

 • виготовлення дверей індивідуальних розмірів;
 • вибір металу по бажанню замовника — чорний чи гаряче цинкування;
 • виробнича потужність до 1000 дверей в місяць;
 • надаємо зразки найбільш затребуваних виробів;
 • надаємо допомогу в складанні бюджетних специфікацій дверей.

Сьогодні на ринку України є багато виробників протипожежних дверей. Покупці володіють достатньо широким вибором продукції, але часто нехтують основними вимогами до виконання і правильного монтажу. Для того, щоб уникнути складності вибору протипожежних дверей, рекомендуємо звернутися до спеціалізованої компанії TiSO.

 • e-mail: trade@tiso.global
 • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
 • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.