Шановні партнери та клієнти!
Команда TiSO хоче висловити подяку за відвідування нашого стенду на виставці IFSEC 2016 (21-23 червня). Нам було приємно зустрітися з вами в Лондоні і представити вашій увазі продукти фізичної безпеки.
IFSEC 2016
 
Ми були раді поділитися з вами нашими кращими технічними досягненнями. Експерти TiSO продемонстрували перевірені часом і абсолютно нові моделі турнікетів, надійні вогнестійкі двері, високоміцні дорожні блокиратори та прості у використанні паркувальні системи.
Відвідувачі виставки IFSEC 2016 мали можливість поглянути на турнікет - Sweeper. Цей турнікет являє собою поєднання сучасних інженерних рішень, надійності та доступної ціни. Також, команда TiSO представила нову модель - Sweeper Slim. Він відрізняється від Sweeper насамперед тим, що має більш вузький корпус, що дозволяє встановлювати дану модель в умовах обмеженого простору.
 
Sweeper, IFSEC-2016 Sweeper Slim, IFSEC-2016
 
Bastion і Twix – добре впізнавані моделі турнікетів. Класика серед туникетов-триподов. Вони продовжують викликати інтерес як у більш досвідчених, так і в нових клієнтів.
 
 
Ми з гордістю представляємо наш новий турнікет – Galaxy. Це поєднання функціонального турнікета Twix і стильного турнікета Sweeper.
 
Galaxy, IFSEC-2016
 
Яскравою родзинкою стенду став Jetpan. Порошкове покриття корпусу, яке виконано в традиційних кольорах TiSO, відмінно підкреслює унікальність даного турнікета.
 
Jetpan, IFSEC-2016
 
Іншими моделями турнікетів є SpeedBlade 500 (популярна модель серед оптичних турнікетів) і SpeedBlade 900 (модель, призначена для людей з обмеженими можливостями).
 
SpeedBlade (500 mm) and SpeedBlade (900 mm)
 
Модель полноростового турнікета Sesame дозволяє організувати санкціонований доступ за допомогою пристрою зчитування карт, пульта дистанційного управління або вручну.
Відвідувачі виставки IFSEC 2016 мали можливість побачити ще один повно ростової турнікет – GlassGO. Сервомоторний механізм, який прокручує вал, відкриває турнікет при невеликому поштовху. Стильний корпус з скла робить цю модель підходящою для будь-якого інтер'єру.
 
Sesame, IFSEC-2016 GlassGO, IFSEC-2016
 
Вогнестійкі двері виробляються на наших власних високотехнологічних потужностях і у відповідності з високими міжнародними стандартами якості. TiSO є клієнтоорієнтованою компанією, тому наші замовники можуть вільно вибирати серед різних форм і кольору дверей.
 
Fire resistant doors, IFSEC-2016 Fire resistant doors, IFSEC-2016
 
Тим, хто турбується про безпеку в'їзду варто звернути увагу на систему дорожньої безпеки. На стенді групи компаній TiSO були представлені дорожні протитаранні блокиратори, боларди, блокиратори з пандусами, паркувальні системи і шлагбауми.
 
IFSEC-2016 Arm barrier, IFSEC-2016
 
Parking system, IFSEC-2016 Hydraulic bollard, IFSEC-2016
 
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з професійною командою.
До зустрічі на наступній виставці в Ессені, Німеччина 27-30 вересня 2016 року.

З найкращими побажаннями!
Команда TiSO.

 
  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.