Новини

У той час як в Україні було холодно і сніжно, група компаній TiSO провела чудовий тиждень в Дубаї на виставці INTERSEC-2016. Щорічний захід, який цьогоріч відбувся з 17 по 19 січня, як зазвичай, виявився прекрасним місцем, щоб побачити наших старих друзів і познайомитися з новими партнерами.
INTERSEC-2016InterSec-2016, Dubai
 
Рік за роком TiSO збільшує свій стенд, у зв'язку з чим у нас було достатньо простору, щоб показати наші останні турнікети Freeway, повнозростові турнікети, сертифіковані дорожні блокиратори, лежачі поліцейські і вбивці шин.
Багато відвідувачів нашого стенду були в захваті від абсолютно нової моделі SpeedBlade-900 - телескопічною версії нашого бестселера. З цього моменту, немає необхідності встановлювати широкі тумби, які займають занадто багато простору. Просто об'єднайте цю модель в один ряд з звичайною, і ви зможете отримати чудове і красиве рішення для звичайного проходу, так і для проходу для людей з обмеженими можливостями.
 
SpeedBlade-500 and SpeedBlade-900
 
Турнікет GlassGO , як зазвичай, був діамантом в нашій короні, оскільки він також був модернізований і тепер має розкішний «прозорий» ротор.
 
GlassGO

GlassGO

 
Аеропортовий турнікет (на основі турнікета Sweeper) був базою, де ми показували доступні різні дизайни цієї моделі: круглі або гострі краї, напів - або повнозростові стулки.
 
Sweeper-AS

Sweeper-AS

 
JetPan ів спеціальному крашеном корпусі з кришкою з чорного скла, залучив чимало поглядів. Вбудована система збору карток була також цікава для наших відвідувачів. Дуже проста у використанні система дозволяє організувати збір карт на стороні виходу, навіть без участі спеціального співробітника або додаткової стійки.
 
JetpanJetpan
 
Новачком в сім'ї TiSO є Оптичний турнікет. Дуже простий, але іноді потрібне рішення, мета якого полягає в підрахунку проходів, а також відправлення сигналу тривоги в разі несанкціонованого проходу. Відтепер він доступний в будь-яких варіантах корпусу і за дуже привабливою ціною.
 
Optical turnstile
 
Інша значна частина нашого стенду була присвячена для вогнестійких дверей. UL-сертифіковані, Європейського виробництва, високої якості та за доступними цінами. Поєднання цих компонентів є найкращию підставою для успіху, що було доведено першими угодами, укладеними під час виставки.
 
Fire-resistance doorsFire-resistance door
 
І останніми, але не менш важливими були дорожні блокиратори TiSO. Вбивця шин, паркувальний болард і M30 (К4) сертифікований болард і блокиратор, SpeedBump - всі ці вироби були вельми примітними елементами нашого стенду. Інтерес був настільки великий, що деякі з блокираторів були відправлені на презентацію владі ОАЕ Абу-Дабі відразу після виставки.
 
 
 
Вся команда TiSO щиро вдячна кожному відвідувачу нашого стенду, і ми дійсно вважаємо, що це буде гарним початком бізнесу в 2016 році!
Чекаємо якнайшвидшої зустрічі на наступних заходах по всьому світу!

З повагою,

команда Тісо

 
  • e-mail: trade@tiso.global
  • ул. Промышленная 14, 02088, Киев, Украина
  • тел.: +380 (44) 291-21-01

ПОДПИСКА НА НОВОСТИ

Поля, помеченные звездочкой (*) обязательны к заполнению.